Długopisy reklamowe do zadań specjalnych

Posted on

Długopisy reklamowe

Długopisy reklamowe

Długopis to od wielu lat jeden z najpopularniejszych gadżetów reklamowych. Trudno się temu dziwić – jest to produkt niezwykle uniwersalny, z którego korzystać można zarówno w domu, jak i w biurze. Przydaje się on podczas robienia notatek, podpisywania umów czy rozwiązywania krzyżówek. Dostępne na rynku długopisy różnić mogą się od siebie między innymi kolorem wkładu czy wyglądem zewnętrznym. Doskonale sprawdzają się one w roli nośnika reklamy – na ich powierzchni z powodzeniem umieścić można na przykład logo firmy. Bardzo ciekawą kategorię produktów stanowią długopisy do zadań specjalnych. Co to takiego? Odpowiedź – poniżej.Pierwsza propozycja to długopisy reklamowe zmazywalne. Napisany przez nas napis nie znika tutaj jednak dlatego, iż zmazujemy go dołączoną do zestawu gumką, jak ma to miejsce w przypadku klasycznych długopisów. Proces ten związany jest tym, że trąc gumką o papier, jednocześnie go rozgrzewamy, a znajdujący się w długopisie tusz reaguje na podwyższoną temperaturą. Efekt zniknięcia można tutaj również uzyskać podgrzewając papier suszarką do włosów czy zapalniczką. Co ciekawe, po ochłodzeniu, na przykład w lodówce, napis pojawi się ponownie. Taki długopis dobrze sprawdzi się podczas robienia osobistych notatek. Nie znajdzie natomiast zastosowania w przypadku umów.

Chcąc zaskoczyć swoich klientów, możemy im również wręczyć długopisy reklamowe UV. Z ich pomocą możemy zapisywać notatki w taki sposób, by były one niewidzialne dla otoczenia. Pisząc takim produktem, nie zostawiamy na kartce papieru w czasie pisania. Tusz staje się widoczny dopiero po oświetleniu go światłem z diody UV znajdującej się na końcu długopisu. Z pomocą takiego produktu zapisać można na przykład hasło do maila czy pin do karty płatniczej.

Trzecią propozycję stanowią Długopisy reklamowe ze ściągą, które na pierwszy rzut oka wyglądają normalnie. Z boku posiadają one jednak mały, podłużny uchwyt, po pociągnięciu którego widoczna staje się ukryta w jego wnętrzu kartka, na której można zanotować najważniejsze informacje.

Tags: , ,