Balony z helem – jakie dekoracje można z nich wykonać?

Posted on

Balony z helem

Balony z helem

Balony to produkt, który wykorzystać można na wiele różnych sposobów. Wbrew pozorom, znajdzie on zastosowanie nie tylko w trakcie eventów takich, jak koncerty, pikniki, festyny, konferencje czy targi. Bez obaw użyć można ich również przygotowując się do wesela, urodzin czy kinderbalu. Gadżety tego typu dostępne są w wielu różnych rodzajach. Różnić mogą się one od siebie zarówno materiałem wykonania, jak i sposobem wypełnienia, wielkością, kolorem czy kształtem. Doskonale sprawdzają się one do tworzenia rozmaitych, kuszących oko dekoracji. Jak je wykonać? Podpowiadamy!Balony z helem wykorzystać można na przykład do zrobienia efektownego bukietu z kwiatów. To świetne rozwiązanie zarówno na urodziny, jak i dziecięce przyjęcie. W pierwszej kolejności, należy nadmuchać balony – czy to gumowe czy foliowe. Następnie łączymy je sznurkiem lub gumką recepturką w kształt imitujący kwiat. Najlepiej, by znajdujący się w środku balonik był najjaśniejszy, na przykład biały czy żółty. Gotowy kwiat oraz zieloną tasiemkę pełniącą funkcję łodygi można przymocować do ściany przy pomocy przezroczystej taśmy klejącej. Taką dekorację wzbogacić można o liście wykonane z dwóch baloników w kolorze zielonym przyklejonych w dolnej części.

Balony z helem mogą zostać także użyte do tworzenia oryginalnych lizaków. Doskonale sprawdzą się one tak w czasie przyjęcia urodzinowego dla dzieci, jak i baby shower czy wieczoru panieńskiego. Aby wykonać taką ozdobę, należy zaopatrzyć się w baloniki foliowe w intensywnych kolorach takich, jak błękit czy róż oraz specjalne patyczki. Na napompowane balony nakładamy przezroczystą folię, a następnie owijamy je tasiemką. Takie dekoracje można przykleić do ściany, a gdy impreza odbywa się na świeżym powietrzu – wbić w ziemię.

Kolejny sposób na wykorzystanie gadżetów, jakimi są Balony z helem to wykonanie z ich owoców. Do tego celu najlepiej zaopatrzyć się w produkty o okrągłym kształcie, w kilku różnych kolorach. Doskonale sprawdzą się one na przykład do stworzenia jabłek. Aby nadać im realistycznego wyglądu, z papieru wycinamy listki i przymocowujemy je do baloników.

Tags: , ,